KONST / Litografier / Färglitografi 8102152
nr 810 2152
Färglitografi
Reinhold, Ljunggren, motivets mått: 14 x 24, signerad Roland S 38/150, Julaftons fyr
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:10:50
600 kr
400 kr
500 kr